Co u mě můžete řešit

Poskytuji dospělým individuální a párovou psychoterapii.

Můžete přijít, i když přesně nevíte, s čím přicházíte, od čeho začít a co vlastně chcete řešit. Vnímáte, že něco není tak, jak chcete, necítíte se dobře, můžete být unavený/á, bezradný/á či přetížený/á. Nebo jste se zasekl/a v situaci, ze které nevíte, jak ven, ať už je to dlouhodobý vnitřní stav, partnerský vztah nebo práce. Nemusíte mít obavu, že bude naše setkání trapné, že se v tom budete ztrácet. Vždycky to nakonec nějak plyne, slova najdete. A když ne, najdeme je společně.

Lidé u mě řeší problémy, které se jim vrací, duševní stavy (úzkosti, strachy, deprese..), které je ovládají natolik, že jim narušují běžné fungování. Dále vztahy se svými blízkými, když jim v nich není dobře, konflikty, se kterými by chtěli umět lépe zacházet. Tématem setkání může být ale i téma z pracovní oblasti, zlepšení komunikace, smysluplné trávení volného času, osobní rozvoj a sebepoznání. To je ale hlavním produktem terapie vždy, ať přijdete s přáním prozkoumat jakoukoliv oblast vašeho života. Stejně tak se vždy dostanete více do kontaktu se svým prožíváním a svým tělem, které nám v terapii může poskytnout spoustu vodítek.

Přijít také můžete, když vás postihne něco situačního. Prožíváte právě náročnou životní situaci (ztráta blízké osoby, rozchod, nevěra aj.), potřebujete se v ní zorientovat, najít si v ní své místo, nebo třeba jen podpořit a vyslechnout.                                         Zaměřuji se také na témata mateřství, přípravy na mateřství a výchovy dětí.

Spolupracuji s kolegy z dalších oborů, proto můžeme spolupracovat i v případě, že trpíte duševním onemocněním, závislostí, či jím trpí někdo z vašich blízkých.